| Kod produktu: | 5905167807262 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167807262 |
| Kolekcja: | Podkłady Arbiton |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga drewniana, Podłoga laminowana |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.11 m²K/W |
| Wyciszające: | Tak |
| Wyrównanie podłoża: | Do 1.8 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Szerokość: | 1.18 m |
| Długość: | 5.1 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | 90 kPa |
| Klasa DL: | DL3 |
| Klasa CS: | CS2 |
| Klasa RLB: | RLB3 |
| Odporność na uderzenia (RLB): | ≤ 1500 mm |
| Materiał: | XPS / PET |
| W opakowaniu: | Harmonijka / 6 m2 |
| W kartonie: | 6 m2 |
| Na palecie: | 288 m2 |
| Odporność na obciążenia dynamiczne (DL): | > 250 000 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 20 dB |
| Tłumienie dźwięków odbitych (RWS): | 11 % |
| Paroizolacja: | Tak |
- Komfort akustyczny - lepiej pochłania fale dźwiękowe i tłumi hałas.
- Łatwe cięcie na nadrukowanych liniach.
Grubość: 3 mm
Szerokość: 1,18 m
Długość: 5,1 m
Materiał: XPS + PET
Izolacja termiczna: <0,11 m2K/W
Izolacja akustyczna: <20 dB
Poprawa akustyczna: <11 %
Obciążenie statyczne: <90 kPa
Wyrównanie punktowych nierówności: <1,8 mm
Dynamiczna wytrzymałość na ściskanie: >250 000
