| Kod produktu: | 5905167807842 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167807842 |
| Kolekcja: | Podkłady Arbiton |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga drewniana, Podłoga laminowana |
| Ogrzewanie podłogowe: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.11 m²K/W |
| Wyciszające: | Tak |
| Wyrównanie podłoża: | Do 1.8 mm |
| Grubość: | 2.2 mm |
| Szerokość: | 1.18 m |
| Długość: | 5.1 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | <120 kPa |
| Materiał: | XPS / PET |
| W opakowaniu: | Harmonijka / 6 m2 |
| W kartonie: | 6 m2 |
| Na palecie: | 288 m2 |
| Odporność na obciążenia dynamiczne (DL): | > 250 000 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 20 dB |
| Tłumienie dźwięków odbitych (RWS): | 14% |
| Paroizolacja: | Tak |
- Komfort akustyczny - lepiej pochłania fale dźwiękowe i tłumi hałas.
- Łatwe cięcie na nadrukowanych liniach.
Podkłady z polistyrenu ekstrudowanego XPS dzięki swej budowie trwale kompensują drobne niedoskonałości podłoża. Podkłady serii XPS pochłaniają fale dźwiękowe i w ten sposób redukują przenoszenie dźwięku do sąsiednich pomieszczeń. Produkty mają wysokie właściwości termoizolacyjne i wysoką stabilność ciśnieniową, co poprawia trwałość podłogi.
Grubość: 2,2 mm
Szerokość: 1,18 m
Długość: 5,1 m
Materiał: XPS + PET
Izolacja termiczna: <0,08 m2K/W
Izolacja akustyczna: <20 dB
Poprawa akustyczna: <14 %
Obciążenie statyczne: <90 kPa
Wyrównanie punktowych nierówności: <1,8 mm
Dynamiczna wytrzymałość na ściskanie: >250 000