| Kod produktu: | 5905167875216 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167875216 |
| Kolekcja: | System ogrzewania podłogowego |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga winylowa, Podłoga drewniana, Podłoga laminowana |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.17 m²K/W |
| Wyrównanie podłoża: | Do 3 mm |
| Grubość: | 5 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 1.2 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | 500 kPA |
| Klasa DL: | DL3 |
| Klasa CS: | CS3 |
| Materiał: | HDXPS |
| Odporność na obciążenia dynamiczne (DL): | >500 000 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 18 dB |
| Tłumienie dźwięków odbitych (RWS): | 62% |
| Paroizolacja: | Tak |
Wysoki opór cieplny doskonale izoluje podłogę od nieogrzewanych pomieszczeń poniżej i zimnego podłoża. Dzięki temu całe ciepło z folii grzewczej skierowane jest w górę - do ogrzewanego pomieszczenia.
Zapewnia stabilność oraz efektywność systemu ogrzewania, współpracując z AQUAPROTEC HEATFILM i AQUAPROTEC VAPOUR BARRIER dla zapewnienia najlepszych rezultatów ogrzewania, przy jego jednoczesnej ochronie.
Wyrównuje nierówności podłoża do 3mm.
Podkład ten znajdzie też zastosowanie przy renowacjach, gdzie wymagane jest zniwelowanie różnic wysokości między pomieszczeniami, nie rezygnując przy tym z właściwości związanych z ogrzewaniem. SECURA HEAT VINYL CLICK 5mm gwarantuje ochronę paneli winylowych i komfort cieplny.