| Kod produktu: | SW4HMO-HHLA1-DP5XXX-EVANA |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5906737905234 |
| Kolekcja: | Next Step Jodła Large+ |
| Akustyczne: | Tak |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 34 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 127.9 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 639.5 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.5 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 16 |
Panele posiadają zintegrowany podkład, który poprawia izolację akustyczną, zwiększa komfort użytkowania oraz stabilność podłogi. Dzięki temu rozwiązaniu montaż staje się jeszcze szybszy i łatwiejszy, eliminując konieczność stosowania dodatkowego podkładu.
Delikatność spotyka design. Waniliowy kolor w jodełce to połączenie subtelności i wyrafinowania – idealne dla wnętrz, które chcą zachwycać.