| Kod produktu: | CA181 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167839515 |
| Kolekcja: | Amaron Herringbone |
| Akustyczne: | Tak |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 200 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 148 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 592 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 16 |
Amaron Herringbone to piękno i najwyższe właściwości użytkowe w postaci wyjątkowej jodełki.
- Deski pokryte nanopowłoką tytanową zwiększającą odporność na zniszczenia,
Bardzo jasny, ponadczasowy odcień bielonego drewna i niskim stopniu usłojowieniu oraz delikatnym szarym szczotkowaniu. Podłoga klasy Select, jednolita jasna powierzchnia, łagodny rysunek i małe zdrowe sęki. Bardzo wyważona propozycja dla wielbicieli klasyki i ponadczasowych rozwiązań.
Ten kolor na podłodze będzie wyglądać jak prawdziwy parkiet drewniany. Kolor będzie pasował nawet do niewielkich wnętrz, szczególnie urządzonych w stylu nowoczesnym czy modern-classic. Panele winylowe, które rozświetlą każde wnętrze i nadadzą mu świeżego charakteru.
![]() |
![]() |

