| Kod produktu: | FIR-848-DB |
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | FIR-848-DB |
| Kolekcja: | Dryback Firenze |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 2.5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Na klej |
| GWARANCJA: | 35 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 228.6 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1422.4 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
Klejony panel winylowy o grubości całkowitej 2,5 mm i warstwie użytkowej 0,55 mm.
Markowe, firma Lamett - aż 35 lat gwarancji
Klasa użyteczności 33 - odporna na ścieranie i zarysowania
Bardzo odporna na uderzenie i uszkodzenia
Mineralny rdzeń - nie kurczy się pod wpływem temperatury
Struktura Synchroniczna - najdokładniejsze odwzorowanie drewna
V-Fuga czterostronna - jeszcze lepiej odwzorowuje drewniane deski
Te panele to najlepsze rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe (grubość jedynie 2,5mm)
Nie odkształca się pod wpływem ciężkich mebli
Warstwa użytkowa ścieralna to aż 0,55mm
Nie potrzeba podkładu pod panele.