| Kod produktu: | 63677 |
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992611175 |
| Kolekcja: | HydroClick |
| Akustyczne: | Tak |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 9 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 225 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: 63677
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Classen
Możliwość montażu podłogi bez dylatacji progowych do 225m².