| Kod produktu: | 56195Large |
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 56195Large |
| Kolekcja: | Skyline |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 280 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: 56195Large
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Classen
SkyLine to opracowana przez markę Classen kolekcja wodoodpornych paneli podłogowych, w której znajdziesz cztery wyjątkowe i nawiązujące do natury dekory. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań posiadają one synchroniczną strukturę, czyli usłojenie perfekcyjnie odzwierciedlające naturalne drewno.
Poszerzona deska w połączeniu z odpowiednio frezowanymi krawędziami, tzw. V-fugą - sprawiają, że dekory SkyLine po ułożeniu wprowadzają do wnętrza spektakularny efekt. Subtelne oddzielenie desek wzmaga wizualne wrażenie prawdziwego, drewnianego parkietu, a równocześnie dodaje pomieszczeniom lekkości i naturalnego designu. SkyLine to także innowacyjny system montażu - Megaloc, który pozwala na wygodne układanie dekorów na tzw. klik, a przy tym dodatkowo zapobiega przedostawaniu się wody do fugi oraz pęcznieniu krawędzi paneli.
Klasa ścieralności AC5 dowodzi z kolei tego, że dekory serii SkyLine od Classen cechuje niezwykle wysoka odporność na użytkowanie - świetnie sprawdzą się one także w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz narażonych na kontakt z wodą kuchniach czy łazienkach.
Panele mają zapewnioną 72h-godzinną odporność na wodę.