| Kod produktu: | PRK934 |
| Producent: | AGT (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 120047498 |
| Kolekcja: | AGT Yoga |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
![]() |
ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI |
![]() |
ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ |
![]() |
ODPORNE NA PROMIENIOWANIE | ![]() |
ODPORNE NA ZARYSOWANIA |
![]() |
ODPORNE NA UDERZENIA PUNKTOWE | ![]() |
ODPORNE NA ŚCIERANIE |





