| Kod produktu: | 1782716 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1782716 |
| Kolekcja: | NatureSense Large |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Brak odporności na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Omnipore - elegancka i naturalna imitacja drewna |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 246 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1292 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: 1782716
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Egger
Podłogi laminowane NatureSense to idealne rozwiązanie dla osób ceniących ponadczasowy styl i wyjątkową funkcjonalność, doskonale wpisujące się w ideę "zdrowego domu". Ich trwała powierzchnia jest odporna na ścieranie, promieniowanie UV oraz niezwykle łatwa w czyszczeniu, co zapewnia wygodę użytkowania na co dzień.
Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu podłogi NatureSense doskonale sprawdzają się również w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Wykonane z certyfikowanego drewna, są w pełni ekologiczne – pozbawione PCV i plastyfikatorów, a tym samym przyjazne zarówno dla środowiska, jak i zdrowia domowników. Dodatkowym atutem jest system zatrzasków CLIC it!, który pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. NatureSense to wyjątkowe połączenie trwałości, estetyki i ekologii w bezkonkurencyjnej cenie.