| Kod produktu: | 91BB-4581 |
| Producent: | Modern Classic (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 91BB-4581 |
| Kolekcja: | Modern Classic Premium Aqua Block 24h |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna 3D |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
| ZAMEK: | Aqua Pearl |
PANELE AQUA BLOCK 24h PRZETRWAJĄ TESTY:
- dzieci
- zwierząt domowych
- wnętrz otwartych na ogród
- częstego podlewania roślin doniczkowych
- sprzątania na mokro z pomocą mopa parowego.
Czterostronna V-fuga
nadaje podłodze nowoczesny design i podkreśla różnorodność każdej z desek.
Wysoka klasa ścieralności AC5