| Kod produktu: | AUFID4531 |
| Producent: | Swiss Krono Aurum (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D4531 |
| Kolekcja: | Fiori AQUA ZERO 72h |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC6 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 100 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna 3D |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 40 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 242 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 5 |
| ZAMEK: | Aqua Pearl |
dzięki zastosowanej technologii produkcji, możliwy jest montaż bez stosowania dylatacji.
FIORI to kompozycja aromatów i barw. Niezrównana trwałość zapewnia pełną dowolność zastosowań. Szczelna konstrukcja chroni przed utrzymywaniem się nieprzyjemnych zapachów. Dekor synchroniczny pomaga światłu słonecznemu wydobyć piękno drewna.
Co wyróżnia AURUM FLOORS na tle innych paneli?
ODPORNOŚĆ NA KONTAKT Z WODĄ DO 72H! - Niech się dzieje co chce!
Wodne eksperymenty dzieci, nieokiełznana psia radość, czy kot goniący muchę? A może wchodzenie w mokrych butach z zakupami do kuchni, plastyczne popisy w salonie i przelana donica z monsterą? Jaki test dzisiaj przejdzie Twoja podłoga? Z myślą o wszystkich domowych laboratoriach, prawdziwych poligonach doświadczalnych stworzono wyjątkowe kolekcje wodoodpornych paneli SWISS KRONO AQUA ZERO. Zastosowana technologia zapewnia ochronę przed wilgocią, nieprzyjemnymi zapachami, bakteriami i brudem, a także częstym zmywaniem w tym mopem parowym.
UNIKATOWA STRUKTURA POWIERZCHNI - SYNCHRONICZNA 3D - idealnie, synchronicznie odwzorowuje rysunek drewna. Struktura jest nie tylko wyczuwalna za pomocą wzroku, ale również w dotyku.
CZTEROSTRONNA V-FUGA - nadaje podłodze nowoczesny design i podkreśla różnorodność każdej z desek.
WYSOKA KLASA ŚCIERALNOŚCI - AC6 - podłogi AURUM stosować można w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, w tym w miejscach użyteczności publicznej
SZEROKA PALETA KOLORÓW I RYSUNKÓW DREWNA - każda z kolekcji została zaprojektowana tak, aby przykuwała oko różnorodnością kolorów, odcieni i rysunków poszczególnych gatunków drzew.
IDEALNA DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ - NAWET DO 144m2 - brak konieczności stosowania dylatacji nawet na dużych powierzchniach.