| Kod produktu: | AUSF40444 |
| Producent: | Swiss Krono Aurum (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D40444 |
| Kolekcja: | Sefora |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 100 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna 3D |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
| ZAMEK: | Aqua Pearl |
Kolekcja SEFORA Aqua ZERO 72h nawiązuje do świata zapachów. Osiem dekorów nosi nazwy rodzajów kawy, która była inspiracją przy tworzeniu nowych kolorów. Struktura synchroniczna paneli idealnie interpretuje piękno drewna, a dzięki wysokiej klasie ścieralności podłogi SWISS KRONO zachowują estetykę na lata. Wodoodporne panele tworzą wnętrza, w których można się zrelaksować i cieszyć smakiem życia.na układanie na dużych powierzchniach.
Dziesięciomilimetrowe panele nadają się idealnie do dużych powierzchni otwartych.
Kolekcje Sefora ułożysz nawet 100m2 bez listew w progach.
Struktura synchroniczną 3D przenosi naturę do wnętrza.
Wodoodporne panele nie boja się wodnych wypadków.
Panele współpracują z ogrzewaniem podłogowym.