| Kod produktu: | AUSY40424 |
| Producent: | Swiss Krono Aurum (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D40424 |
| Kolekcja: | Symfonia AQUA ZERO 72h |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 12 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 144 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna 3D |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 5 |
| ZAMEK: | Aqua Pearl |
Podłoga Symfonia AQUA ZERO to ułatwienie codziennego życia spersonalizowane pod potrzeby każdego z nas, PRZETRWAJĄ TESTY:
- dzieci
- zwierząt domowych
- wnętrz otwartych na ogród
- częstego podlewania roślin doniczkowych
- sprzątania na mokro z pomocą mopa parowego
ODPORNOŚĆ NA KONTAKT Z WODĄ DO 72H! - Niech się dzieje co chce!
Wodne eksperymenty dzieci, nieokiełznana psia radość, czy kot goniący muchę? A może wchodzenie w mokrych butach z zakupami do kuchni, plastyczne popisy w salonie i przelana donica z monsterą? Jaki test dzisiaj przejdzie Twoja podłoga? Z myślą o wszystkich domowych laboratoriach, prawdziwych poligonach doświadczalnych stworzono wyjątkowe kolekcje wodoodpornych paneli SWISS KRONO AQUA ZERO. Zastosowana technologia zapewnia ochronę przed wilgocią, nieprzyjemnymi zapachami, bakteriami i brudem, a także częstym zmywaniem w tym mopem parowym.
UNIKATOWA STRUKTURA POWIERZCHNI - SYNCHRONICZNA 3D - idealnie, synchronicznie odwzorowuje rysunek drewna. Struktura jest nie tylko wyczuwalna za pomocą wzroku, ale również w dotyku.
CZTEROSTRONNA V-FUGA - nadaje podłodze nowoczesny design i podkreśla różnorodność każdej z desek.
WYSOKA KLASA ŚCIERALNOŚCI - AC5 - podłogi AURUM stosować można w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, w tym w miejscach użyteczności publicznej
SZEROKA PALETA KOLORÓW I RYSUNKÓW DREWNA - każda z kolekcji została zaprojektowana tak, aby przykuwała oko różnorodnością kolorów, odcieni i rysunków poszczególnych gatunków drzew.
IDEALNA DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ - NAWET DO 144m2 - brak konieczności stosowania dylatacji nawet na dużych powierzchniach.
Podłoga laminowana Symfonia składa się z pięciu elementów
|