| Kod produktu: | PRK506 |
| Producent: | AGT (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 120029908 |
| Kolekcja: | AGT Natura |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
![]() |
ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Nie należy stosować mopów parowych. Należy niezwłocznie usunąć rozlane płyny z posadzki. |
![]() |
ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ Dzięki funkcji Click to Fit bezklejowy montaż podłóg jest szybki i prosty. Nowoczesny zamek oszczędza czas potrzebny na montaż, gwarantując jednocześnie wytrzymałą i mocną strukturę podłogi. |
![]() |
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE Odpowiednie na system wodnego ogrzewania podłogowego. Temperatura powierzchni nie może przekroczyć 28oC |
![]() |
ODPORNE NA PLAMY |
![]() |
PRZYJAZNE ŚRODOWISKU Podłogi AGT posiadają certyfikat Greenguard, który gwarantuje, że produkt spełnia normy emisji substancji chemicznych. Zrównoważone zarządzanie produkcją i drzewo wraz z jego formami nadającymi się w 100% do recklingu to cechy surowca wykorzystywanego w AGT. Zrównoważoną produkcję osiągnięto poprzez przekształcenie odpadów drzewnych w energię elektryczną we własnej elektrowni biomasowej. |




