| Kod produktu: | PBHO40164 |
| Producent: | SWISS KRONO Platinium (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D40164 |
| Kolekcja: | Holiday Aqua Block 24h |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 242 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Panele podłogowe PLATINIUM powstały z myślą o intywidualnych potrzebach i wyszukanych gustach klientów. Wszystkie podłogi wchodzące w skład marki PLATINIUM gwarantują komfort, trwałość i bardzo dobre właściwości użytkowe: odporność na zaplamienia, antyalergiczność, możliwość montażu na wodnym ogrzewaniu podłogowym oraz łatwość czyszczenia i konserwacji.
Panele laminowane PLATINIUM to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka – od klasycznych dębów po kolorystykę drzew egzotycznych.
Co wyróżnia panele Aqua Block?
- ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - Technologia AQUA ZERO polega na połączeniu wodoodpornej, gęstej płyty HDF ze szczelnym zamkiem Aqua Pearl. Zastosowany specjalny, zielony HDF tworzy solidny rdzeń paneli. Wilgoć, nieprzyjemne zapachy, bakterie i bród nie przedostają się pod spód. Częste zmywanie, także mopami parowymi, jest całkowicie bezpieczne.
- WODOODPORNOŚĆ POTWIERDZONA NIEZALEŻNYM TESTEM - Podłoga AQUA ZERO spełnia nie tylko 24-godzinne wymagania testu NALFA, ale także gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.
- BRAK KONIECZNOŚCI DYLATACJI - nawet na dużych powierzchniach do 144m2
- NIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE - Powierzchnia wytrzymała na intensywne użytkowanie, posiada klasę ścieralności AC5, a nawet AC6. Każdy panel wykończony jest czterostronną V-fugą. Panele objęte są 30-letnią gwarancją na ścieralność.
Panele wodoodporne – dla kogo?
W rankingu domowych „wypadków” dość wysoko plasują się wszelkiego rodzaju zalania – nie musimy od razu mówić o awarii instalacji wodnej, ale miłośnicy miejskich dżungli zapewne nieraz przelali swoje rośliny i zapewne zdarzało się, że nie zostało to zauważone przez kilka długich godzin. Dlatego warto rozważyć zakup paneli wodoodpornych – by móc cieszyć się zielenią w domu bez dodatkowego stresu.
O skutkach zalania podłogi wiedzą również rodzice, których dzieci eksperymentują z wodą. Zabawy dziecięce nie znają granic, więc rodzicu – wybierz panele wodoodporne! Nawet jeśli Twoja pociecha coś rozleje, Ty zdążysz wypić spokojnie kawę, zanim cokolwiek stanie się z podłogą i masz na to duuużo czasu.
Jak widać wodoodporność podłóg to cecha, która coraz bardziej będzie zyskiwać na znaczeniu. Zwłaszcza w dobie powszechnego pośpiechu i braku czasu oraz w sytuacji, kiedy nasze domy stały się miejscem pracy, nauki, zabawy i ćwiczeń fitness.