| Kod produktu: | EPL193 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1468427 |
| Kolekcja: | PRO Laminate Medium 10/32 |
| Kolor producenta: | Dąb Santa Fe Szary |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Szary |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Brak odporności na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Mineral - nieregularny, surowy charakter |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 135 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1292 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: EPL193
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Egger
Stosowane w salonach, ascetycznych loftach, rustykalnych jadalniach i pokojach hotelowych, panele laminowane są jednym z najbardziej popularnych rodzajów podłóg, a zarazem jednym z najbardziej uniwersalnych. Dzięki różnorodności autentycznych dekorów — od modnych imitacji litego drewna po skandynawską lekkość i stylową elegancję — do każdego pomieszczenia i aranżacji wnętrz można dobrać doskonale dopasowaną podłogę. Oprócz szerokiego asortymentu dekorów podłogi laminowane Egger charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnymi właściwościami. Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji oraz elastyczne i szybkie w montażu. A wszystko to przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości. Poczuj jakość podłóg laminowanych z każdym krokiem.
Panele Medium to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, zapewniające szczególnie autentyczny wygląd parkietu.