| Kod produktu: | 62494 |
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 62494 |
| Kolekcja: | Emotions |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 121 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 280 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: 62494
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Classen
Panele podłogowe z kolekcji Emotions wyróżniają się znakomitymi właściwościami i szlachetnym wyglądem.
Podłoga laminowana Classen zapewnia 72-godzinną ochronę przed wodą. Możesz położyć je nie tylko w domu lub mieszkaniu, ale też w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Zmodyfikowany sytem montażu Megaloc Aqua Protect oraz rewolucyjna powłoka hydrofobowa chronią podłogę przed pęcznieniem.