| Kod produktu: | 5905167778777 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167778777 |
| Kolekcja: | Podkłady Arbiton |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga drewniana, Podłoga laminowana |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.04 m²K/W |
| Wyciszające: | Tak |
| Wyrównanie podłoża: | Do 1.2 mm |
| Grubość: | 2 mm |
| Szerokość: | 1 m |
| Długość: | 10 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | 60 kPa |
| Klasa DL: | DL2 |
| Klasa CS: | CS2 |
| Klasa RLB: | RLB3 |
| Odporność na uderzenia (RLB): | ≤ 1000 mm |
| Materiał: | PEHD/PET |
| W opakowaniu: | Rolka /10 m2 |
| W kartonie: | 10 m2 |
| Na palecie: | 300 m2 |
| Odporność na obciążenia dynamiczne (DL): | >100 000 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 19 dB |
| Tłumienie dźwięków odbitych (RWS): | 20% |
| Paroizolacja: | Tak |
- Idealny na ogrzewanie podłogowe - dzięki niskiemu oporowi cieplnemu.
Grubość: 2 mm
Szerokość: 1 m
Długość: 10 m
Materiał: PEHD + PET
Izolacja termiczna: <0,004 m2K/W
Izolacja akustyczna: <19 dB
Poprawa akustyczna: <20 %
Obciążenie statyczne: <60 kPa
Wyrównanie punktowych nierówności: <1,2 mm
Dynamiczna wytrzymałość na ściskanie: >100 000
