| Kod produktu: | 5905167776339 |
| Producent: | Arbiton (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905167776339 |
| Kolekcja: | Arbiton LVT |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga winylowa |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.008 m²K/W |
| Wyciszające: | Tak |
| Wyrównanie podłoża: | Do 1.2 mm |
| Grubość: | 1.4 mm |
| Szerokość: | 1 m |
| Długość: | 8.5 m |
| Odporność na ściskanie (CS) : | <120 kPa |
| Materiał: | PUM/PET |
| W opakowaniu: | Rolka / 8.5 m2 |
| W kartonie: | 8.5 m2 |
| Na palecie: | 340 m2 |
| Odporność na obciążenia dynamiczne (DL): | >400 000 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 16 dB |
| Paroizolacja: | Tak |
- Wydłuża trwałość podłogi.
Grubość: 1,4 mm
Szerokość: 1 m
Długość: 8,5 m
Materiał: PU/minerały + PET
Izolacja termiczna: <0,008 m2K/W
Izolacja akustyczna: <16 dB
Obciążenie statyczne: <400 kPa
Wyrównanie punktowych nierówności: <1,2 mm
Dynamiczna wytrzymałość na ściskanie: >400 000