Dąb Standard 3-lamelowy BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T 14 mm
Napisz na czacie aby otrzymać rabat na cały asortyment
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
do końca promocji pozostało
Odliczanie czasu do: 2026-05-03 23:59:00
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Barlinek
-20%
+0%
Promocja trwa do 31 maja 2026
m2
Napisz na czacie o rabat % na całe zamówienie
Specyfikacja techniczna
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Bezklejowo zamek klik
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier półmatowy
SZEROKOŚĆ (MM): 207 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1100 mm