Dąb Europejski 1-lamelowy Cream BC8-DBE1-L05-C2R-J14180-I 14 mm
Napisz na czacie aby otrzymać rabat na cały asortyment
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
do końca promocji pozostało
Odliczanie czasu do: 2026-05-03 23:59:00
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: BC8-DBE1-L05-C2R-J14180-I
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Barlinek
-20%
+0%
Promocja trwa do 31 maja 2026
m2
Napisz na czacie o rabat % na całe zamówienie
Specyfikacja techniczna
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: 5906737934562
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Jasny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 180 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1800 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 2.5 mm