Dąb Europejski 1-lamelowy Brąz Wędzony BC8-DBE1-L05-W2R-J14180-I 14 mm
Napisz na czacie aby otrzymać rabat na cały asortyment
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
do końca promocji pozostało
Odliczanie czasu do: 2026-05-03 23:59:00
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 875.7 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: BC8-DBE1-L05-W2R-J14180-I
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Barlinek
m2
Napisz na czacie o rabat % na całe zamówienie
Specyfikacja techniczna
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: 5907461803513
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Ciemny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 180 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1800 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 2.5 mm