| Kod produktu: | 89LG3463 |
| Producent: | Swiss Krono (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D3463 |
| Kolekcja: | SWISS KRONO |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| BRAK DYLATACJI DO: | 64 m2 |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna 3D |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
| ZAMEK: | Angle-Angle |
Majówkowa okazja -20% Darmowa dostawa
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Larson. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość 1000 m2
Dostawa: 3 dni
Kod produktu: 89LG3463
EAN: -
Kod producenta: -
Producent: Swiss Krono